Tallinna Restoranide Nädal toimub 11-17.03 2022.

Tallinna Restoranide Nädala initsiaator on Eesti Restoranide Liit (ERL). Initsatiiv sai alguse kümme aastat tagasi kahe restoranipidaja algatusest, kes otsustasid, et on viimane aeg tutvustada Tallinna restoranide kõrget taset laiemale avalikkusele. Esimene Tallinna Restoranide Nädal toimus kui Tallinn oli Euroopa Kultuuripealinn, aastal 2011.
Tallinna Restoranide Nädala eesmärk on tuua toidukultuuri tallinlastele lähemale ja elavdada kodust väljaspool söömist kui ühte kultuurieelamuse ning suhtlemise võimalust nii kohalikele elanikele kui ka turistidele.

Tallinna restoranide tase ja kvaliteet on saanud võrdseks maailma menukate metropolide tasemega (New York, London) ning me võime selle üle uhked olla. Meie soov on pakkuda linnaelanikele võimalust seda kõike ise kogeda.

Selleks on Restoranide Nädala raames reserveeritud rohkem kui 20 000 kohta erakordse hinnaga. Lõuna- ja õhtusööke pakutakse kahes hinnakategoorias:

I lõunasöök 15 eurot ja õhtusöök 25 eurot / II lõunasöök 25 eurot ja õhtusöök 40 eurot

Söögikorrad pakutakse välja komplektmenüüdena, mis pärinevad restoranide tavapärasest à la carte menüüst ning esindavad iga restorani olemust parimal moel. Toitude valmistamisel kasutatakse suures osas kodumaist toorainet.

Usume, et Tallinna restoranide toidud pakuvad naudinguid ja maitseelamusi, mida koduköögis on raske või isegi võimatu saavutada! Tulge sööma – erakordse hinnaga suurepärane toit professionaalidelt, kellele toiduvalmistamine on südameasi!

Restoranide Nädal on New Yorkist alguse saanud ülemaailmselt populaarne aktsioon, mis julgustab inimesi väljaspool kodu sööma, pakkudes teiste kultuurisündmustega võrdseid elamusi. Kümne aasta möödudes, korraldatakse restorani nädalaid ülemaailmselt ja neist on saanud iga-aastane tõmbenumber nii kohalikele elanikele kui turistidele.

Tule ja pane meid proovile, me võtame väljakutse vastu. Laud on sinu.

Tallinna Restoranide Nädalal osalemiseks saab kohti reserveerida läbi Tallinna Restoranide Nädala reserveerimis ja piletimüügisüsteemi TRN kodulehel www.tallinnresturantweek.ee.

Restoranist otse pakkumist osta ei saa, pakkumine kehtib ainult vähemalt üks päev ette broneerides.

One Response

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga